Szybka wyszukiwarka

 
 

PWSZ w Sulechowie Wydziałem Zamiejscowym w Sulechowie UZ

 

Z przyjemnością informujemy, że 1 września 2017 r. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Sulechowie stała się Zamiejscowym Wydziałem w Sulechowie Uniwersytetu Zielonogórskiego.

Rozporządzenie o konsolidacji PWSZ w Sulechowie z Uniwersytetem Zielonogórskiem podpisane zostało 17 lipca 2017 r. podczas konferencji prasowej z udziałem wiceprezesa Rady Ministrów, ministra nauki i szkolnictwa wyższego Jarosława Gowina, rektora Uniwersytetu Zielonogórskiego (UZ) prof. dr hab. inż. Tadeusza Kuczyńskiego oraz rektora Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej (PWSZ) w Sulechowie prof. dr hab. inż. Mariana Miłka. Pełna treść rozporządzenia dostępna jako załącznik.

Wydział Zamiejscowy w Sulechowie prowadzić będzie wszystkie dotychczasowe kierunki studiów o charakterze praktycznym na studiach I stopnia.
Wszystkie informacje na temat Wydziału Zamiejscowego w Sulechowie znajdują się na nowej stronie wydziału, która znajduje się pod adresem www.wzs.uz.zgora.pl

Ponieważ łączenie się uczelni to proces, prosimy o wyrozumiałość oraz kontakt bezpośredni w przypadku pytań i niejasności.

Nr kontaktowe:
68 352 83 03 Sekretariat Dziekana,
68 352 83 07 Dział Rekrutacji.

Nagłówek: PWSZ w Sulechowie 

 

Pogrubiona treść, duża czcionka: Wydziałem Zamiejscowym w Sulechowie UZ